Neexistuje žiadny hardvér ani softvér na tomto svete, ktorý by mohli zastaviť moje ťažké útoky

“Neexistuje žiadny hardvér ani softvér na tomto svete, ktorý by mohli zastaviť moje ťažké útoky môj mozog alebo moje schopnosti alebo moje rozhodnutie alebo mojej skúsenosti”, alebo aspoň to, čo by chcel “Janam Fadaye Rahbar” (rovnaká identita za útokom Comodo), aby ste uverili. To vychádza z textového súboru na „DigiNotar”s CA servers“, v ktorom si doberá každého s jeho hackerskými schopnosťami.

Súbor bol objavený bezpečnostným tímom, vyšetrujúcim  „DigiNotar attack“ a vyhlásený v predbežnej správe popisujúcej, čo vedia zatiaľ o útoku. To ukazuje, že DigiNotar systémy mali vážne bezpečnostné chyby, ktoré dovolili, aby sa vytvorilo niekoľko stoviek  falošných certifikátov, z ktorých niektoré ani nemôžu byť účtované.

“Comodohacker” dokonca tvrdí, že kompromitujú iné CAS v „new paste bin post“:

Viete, ja mám prístup na ďalšie 4 tak „HIGH profile CAs“, ku ktorým môžem tiež vydať certifikát,  nebudem vymenovávať, tiež som mal prístup k StartCom CA, tiež som hekol ich server tak  sofistikovanými  metódami , mal šťastie, pretože sedel pred HSM, aby sa mohol zaregistrovať, budem menovať už len jedného, ku ktorému mám stále prístup: GlobalSign, dovoľte mi, aby som použil tieto prístupy a CAS, neskôr budem hovoriť o nich tiež ..

Správa tiež ukazuje, že spojenie niekoľkých ľudí v Iráne, mohol byť zneužitých, a odporučila, aby užívatelia v Iráne zmenili svoje Google hesla.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>