Wildcard SSL certifikáty

Certifikáty typu Wildcart umožňujú zabezpečiť aj vaše subdomény - domény 3. rádu (napríklad: domain.com a zároveň chráni domény v tvare www.domain.com, mail.domain.com, niečo.domain.com atď), na rozdiel od ostatných certifikátov, kde sa zabezpečenie viaže na konkrétnu doménu.

Tento typ certifikátov existuje v oboch možnostiach - s alebo bez overenia organizácie. Certifikát bez overenia organizácie môže získať aj osoba (nie spoločnosť).

 

Thawte Web Server WildCard

Thawte Wildcard SSL certifikáty zabezpečujú viac subdomén jedným SSL certifikátom, čo znižuje čas a náklady. Použitie wildcard zápisu (hviezdička a bodka pred názvom vašej domény) umožňuje rozšíriť zabezpečenie na rôzne subdomény na základe názvu vašej domény s najvyššou úrovňou.

Cena: 539€

GlobalSign DomainSSL Wildcard

Jeden certifikát od GlobalSign na zabezpečenie neobmedzeného počtu subdomén. Zvolením možnosti Wildcard SSL, ušetríte čas, administratívne záležitosti a peniaze. Zvyčajne je štandardný SSL certifikát vydaný len na jeden plne kvalifikovaný názov domény, čo znamená, že môže byť použitý len na presnú doménu (vrátane sub-domény), na ktorú bol vydaný. S možnosťou aktivácie Wildcard SSL sa dá toto obmedzenie ľahko obísť získaním SSL certifikátu *.domain.com.

Cena: 629€

GlobalSign OrganizationSSL Wildcard

Stredná trieda SSL certifikátu od GlobalSign ktorá je najvyspelejšiu spoločnosťou overovania certifikátov na trhu. Zvolením možnosti Wildcard SSL, ušetríte čas, administratívne záležitosti a peniaze. Zvyčajne je štandardný SSL certifikát vydaný len na jeden plne kvalifikovaný názov domény, čo znamená, že môže byť použitý len na presnú doménu (vrátane sub-domény), na ktorú bol vydaný. S možnosťou aktivácie Wildcard SSL sa dá toto obmedzenie ľahko obísť získaním SSL certifikátu *.domain.com.

Cena: 719€