Verisign Secure Site Pro with EV

1 rok 1299€
2 roky 2295€
 
Najdôveryhodnejšia a najbezpečnejšia ochrana webovej stránky pomôže tomu, aby pritiahla na vašu wbovú stránku viac zákazníkov a poskytla im dôveru dokončiť ich transakcie a pri tom umožňuje najsilnejšie šifrovanie, ktoré je dostupné pre väčšinu návštevníkov webovej stránky VeriSign Secure Site Pro s EV zahŕňa premium SSL a viac v jednom riešení.

Výhody a funkcie:

 • Spustí zelený riadok vo vysoko zabezpečených prehliadačoch
 • Až do 256 bitového šifrovania s minimálne 128 bitov umožní silné šifrovanie pre väčšinu návštevníkov stránky
 • VeriSign Trust Seal s VeriSign Seal-in-Search maximalizuje konverzie
 • Denný Web site malware scanning ukáže vašim zákazníkom, že sa zaväzujete zabezpečiť ich bezpečnosť
 • SSL Installation Checker, bezplatné vrátenie, výmena, a $1,500,000 záruka.

SSL a viac v jednom riešení:

 • VeriSign secure site s EV ponúka viac než zabezpečenie on-line obchodu. Pomáhame riadiť prevádzku na vašich stránkach a znižujeme pečet neukončených transakcií.Náš premium certifikát SSL VeriSignTrust Seal, Seal-in-technológia vyhľadávania a denný web malware scanning spolupracujú, aby uistili vašich zákazníkov, že vaša stránka je bezpečná počnúc vyhľadávaním až po nakupovanie.
 • Online zákazníci uznávajú adresný zelený riadok ako jednoduchý a spoľahlivá spôsob, ako si overiť identitu a bezpečnosť stránky. Iba SSL Certifikáty s EV zobrazia vo vysoko zabezpečených webových prehliadačoch názov vašej organizácie zelenou farbou adresného riadka. Viac dôvery znamená viac konvrzií pre VeriSign EV SSL zákazníkov, ktorí majú v priemere nárast 17.8% (na základe 32 štúdii v 11 krajinách).
 • The VeriSign seal, najdôveryhodnešia značka na internete, je zobrazená až 650 millió krát za deň, na viac ako webových stránkach v 165 krajinách. VeriSign Seal-in-Search zobrazujeVeriSign Trust Seal veľa vášho odkazu v prhliadačoch, ktoré majú nainštalované plug-in rovnako ako na stránkach partnerských obchodov a stránok recenzií produktu. Pečať rozlišuje váš odkaz na hľadanie a ukazuje, že škodlivý kód nebol zistený počas "Daily malware scan"
 • Štandardné SSL certifikáty umožňujú minimálne 40-bitové až 256-bitové SSL šifrovanie. Niektoré strašie prehliadače a operačné systémy (kopmletný zoznam nájdete na SGC: Strongest SSL Encryption) dosiahnú iba 40- alebo 56- bitové šifrovanie unless there is a Server Gated Cryptography (SGC)-enabled certificate on the server. VeriSign Secure Site Pro s EV je SGC-enabled SSL Certificate, umožňuje 128- alebo 256- bitové šifrovanie pre viac ako 99.9% internetových užívateľov.
 • Zákaznícka podpora 24 / 7 a VeriSign ® Centrum vám poskytne lepší prehľad a kontrolu nad svojím SSL certifikátom a službami. Vďaka jednoduchému prihlíseniu, môžete obnoviť, aktualizovať, dokupavať, aktivovať služby alebo prístup k zálohovaniu. Expresná obnova a obnova AutoPay služieb eliminuje CSR požiadavky obnovuje a automatizuje platby do 2 rokov.
 • SSL Installation Checker, bezplatné vrátenie, výmena, a $1,500,000 záruka.