Verisign Secure Site Pro

1 rok 895€
2 roky 1595€
3 roky 2180€
 
Umožní každému návštevníkovi webu užívaž najsilnejšie šifrovanie SSL, ktoré je dispozícii, a prilákať viac zákazníkov na vaše stránky pomocou VeriSign Secure site Pro, SSL a viac v jednom riešení.

Výhody a funkcie:


  • Až do 256 bitového šifrovania s minimálne 128 bitov umožní silné šifrovanie pre väčšinu návštevníkov stránky
  • Kompletna autentizácia spoločnosti overí vašu firemnú identitu a vlastníctvo domény
  • VeriSign Trust Seal s VeriSign Seal-in-Search maximalizuje konverzie
  • Denný Web site malware scanning ukáže vašim zákazníkom, že sa zaväzujete zabezpečiť ich bezpečnosť

SSL a viac v jednom riešení:

  • The VeriSign seal, najdôveryhodnešia značka na internete, je zobrazená až 650 millió krát za deň, na viac ako webových stránkach v 165 krajinách. VeriSign Seal-in-Search zobrazujeVeriSign Trust Seal veľa vášho odkazu v prhliadačoch, ktoré majú nainštalované plug-in rovnako ako na stránkach partnerských obchodov a stránok recenzií produktu. Pečať rozlišuje váš odkaz na hľadanie a ukazuje, že škodlivý kód nebol zistený počas "Daily malware scan"
  • Štandardné SSL certifikáty umožňujú minimálne 40-bitové až 256-bitové SSL šifrovanie. Niektoré strašie prehliadače a operačné systémy (kopmletný zoznam nájdete na SGC: Strongest SSL Encryption) dosiahnú iba 40- alebo 56- bitové šifrovanie unless there is a Server Gated Cryptography (SGC)-enabled certificate on the server. VeriSign Secure Site Pro s EV je SGC-enabled SSL Certificate, umožňuje 128- alebo 256- bitové šifrovanie pre viac ako 99.9% internetových užívateľov.
  • Zákaznícka podpora 24 / 7 a VeriSign ® Centrum vám poskytne lepší prehľad a kontrolu nad svojím SSL certifikátom a službami. Vďaka jednoduchému prihlíseniu, môžete obnoviť, aktualizovať, dokupavať, aktivovať služby alebo prístup k zálohovaniu. Expresná obnova a obnova AutoPay služieb eliminuje CSR požiadavky obnovuje a automatizuje platby do 2 rokov.
  • SSL Installation Checker, bezplatné vrátenie, výmena, a $1,500,000 záruka.

Možnosti aktualizácie

Online zákazníci uznávajú adresný zelený riadok ako jednoduchý a spoľahlivá spôsob, ako si overiť identitu a bezpečnosť stránky. Iba SSL Certifikáty s EV zobrazia vo vysoko zabezpečených webových prehliadačoch názov vašej organizácie zelenou farbou adresného riadka. Viac dôvery znamená viac konvrzií pre VeriSign EV SSL zákazníkov, ktorí majú v priemere nárast 17.8% (na základe 32 štúdii v 11 krajinách).Pre lepšiu prezentáciu vašej firmy a vyššiu dôveru vašich zákazníkov zoľte zabezpečenie stránky Pro s EV SSL certifikátom.