Verisign Secure Site with EV

1 rok 895€
2 roky 1595€
 
Prilákajte viac zákazníkov na svoje stránky a dajte im dôveru k dokončeniu online transakcií pomocou VeriSign ® Secure site s EV, premium SSL a viac v jednom riešení.

Výhody a funkcie:

  • Šifrovanie až do 256 bitov s minimálne 40 bitovou ochranou online transakcii
  • Zelený riadok vo vysoko zabezpečených prehliadačoch
  • VeriSign Trust Seal s VeriSign Seal-in-Search maximalizuje konverzie
  • Denný Web site malware scanning ukáže vašim zákazníkom, že sa zaväzujete zabezpečiť ich bezpečnosť
  • SSL Installation Checker, bezplatné vrátenie, výmena, a $1,500,000 záruka.

SSL a viac v jednom riešení:

  • VeriSign secure site s EV ponúka viac než zabezpečenie on-line obchodu. Pomáhame riadiť prevádzku na vašich stránkach a znižujeme pečet neukončených transakcií.Náš premium certifikát SSL VeriSignTrust Seal, Seal-in-technológia vyhľadávania a denný web malware scanning spolupracujú, aby uistili vašich zákazníkov, že vaša stránka je bezpečná počnúc vyhľadávaním až po nakupovanie.
  • Online zákazníci uznávajú adresný zelený riadok ako jednoduchý a spoľahlivá spôsob, ako si overiť identitu a bezpečnosť stránky. Iba SSL Certifikáty s EV zobrazia vo vysoko zabezpečených webových prehliadačoch názov vašej organizácie zelenou farbou adresného riadka. Viac dôvery znamená viac konvrzií pre VeriSign EV SSL zákazníkov, ktorí majú v priemere nárast 17.8% (na základe 32 štúdii v 11 krajinách).
  • The VeriSign seal, najdôveryhodnešia značka na internete, je zobrazená až 650 millió krát za deň, na viac ako webových stránkach v 165 krajinách. VeriSign Seal-in-Search zobrazujeVeriSign Trust Seal veľa vášho odkazu v prhliadačoch, ktoré majú nainštalované plug-in rovnako ako na stránkach partnerských obchodov a stránok recenzií produktu. Pečať rozlišuje váš odkaz na hľadanie a ukazuje, že škodlivý kód nebol zistený počas "Daily malware scan"
  • Zákaznícka podpora 24 / 7 a VeriSign ® Centrum vám poskytne lepší prehľad a kontrolu nad svojím SSL certifikátom a službami. Vďaka jednoduchému prihlíseniu, môžete obnoviť, aktualizovať, dokupavať, aktivovať služby alebo prístup k zálohovaniu. Expresná obnova a obnova AutoPay služieb eliminuje CSR požiadavky obnovuje a automatizuje platby do 2 rokov.
  • SSL Installation Checker, bezplatné vrátenie, výmena, a $1,500,000 záruka.

Možnosti aktualizácie

Najsilnejšie šifrovanie k dispozícii - vždy Štandardné SSL certifikáty umožňujú minimálne 40-bitové a až 256-bitové SSL šifrovanie. Niektoré staršie prehliadače a operačné systémy (pre úplný zoznam ísť do SGC: Najsilnejšia šifrovanie SSL) dosiahnú len 40 - a 56-bitové šifrovania, pokiaľ tam nie je Cryptography (SGC). VeriSign SSL je popredným poskytovateľom SGC s podporou SSL certifikátov, umožňuje 128 - alebo 256-bitové šifrovanie pre viac ako 99,9% užívateľov internetu. Aktualizujte na Secure Site Pro z EV.