Thawte Web Server Certificate with EV

1 rok 399€
2 roky 659€
 
Thawte SSL webové certifikáty s EV umožňujú najviditeľnejší ochranný indikátor: zelená farba adresného riadku v prehliadačoch s vysokým zabezpečením, uisťujúci užívateľov, že vaša stránka je bezpečná a vaša totožnosť bola overená v priemysle najvyššej úrovni. Keď sazákazníci zbadajú zelený adresný riadok a Thawte Trusted Site Seal, získajú dôveru k dokončeniu transakcie. SSL Web Server certifikáty s EV vrátane rozšíreného overenia a Thawte Trusted Site Seal.

Výhody a funkcie:

  • Zelenou farbou adresného riadku a Thawte Trusted Site Seal zvýšiť výnosový potenciál a znížiť výskyt podvodov, je k dispozícii v 18 jazykoch.
  • Ochranu dôverných informácií vymenených pri nakupovaní, bamkingu, bezpečné prihlásenie a účet samoobslužné interakcie s až 256-bit SSL šifrovanie a 750K USD záruky.
  • Zabezpečiť svoju konkurenčnú výhodu pomocou SSL od firmy Thawte, celosvetovouznávané certifikačné autority s koreňové certifikáty súčasťou viac ako 99% prehliadačov.
  • Ušetrite čas a peniaze nákupom viacročné SSL certifikáty a ďalšie licencie pri zabezpečovaní viac serverov pre jednu doménu (spoločné umiestnenie, clustering, servery,vyvažovanie záťaže, atď.)