SSL certifikáty overujúci spoločnosti

Osvedčenie o kontrole spoločnosti, okrem informácie o názve domény tiež obsahuje informácie o organizácii. Takéto certifikáty sú pre užívateľov veľmi dôveryhodné.

Vydanie certifikátu je obvykle vykonané do 4-7 dní. Certifikát je možné vydať len právnickej osobe.

 

Thawte Web Server Certificate

Thawte SSL Web Server certifikáty zabezečujú ochranu pri výmene dôverných informácií on-line a potvrdzujú identitu vašej stránky zamestnancom, obchodným partnerom a ďalším užívateľom.

Cena: 169€

GlobalSign OrganizationSSL

Stredná trieda úrovni SSL certifikáty GlobalSign, čo je najmodernejší SSL certifikát s overením spoločnosti, ktorý je na trhu k dispozícii. Tento certifikát SSL obsahuje informácie o spoločnosti, ktorá vlastní názov domény a ponúka všetky výhody certifikátov GlobalSign.

Cena: 269€

Verisign Secure Site

Prilákajte viac zákazníkov na svoje stránky a dajte im dôveru k dokončeniu online transakcií pomocou VeriSign ® Secure site.

Cena: 349€

Thawte SGC SuperCert

Thawte SGC SuperCerts pomôže udržať bezpečné online transakcie tým, že umožňuje každému návštevníkovi stránky, užívať najsilnejšie SSL šifrovanie ktoré majú k dispozícii. Väčšina SSL certifikátov je schopných silného šifrovania (128-bit alebo viac), ale niektoré staršie prehliadače a operačné systémy sa nedajú nastaviť na 128-bitové šifrovanie, pokiaľ sa používa certifikát SSL s technológiou SGC.

Cena: 469€

Verisign Secure Site Pro

Umožní každému návštevníkovi webu užívať najsilnejšie šifrovanie SSL, ktoré je dispozícii a prilákať viac zákazníkov na vaše stránky pomocou VeriSign Secure site Pro, SSL a viac v jednom riešení.

Cena: 895€