GlobalSign SSL Certifikáty

 

GlobalSign DomainSSL

Najdostupnejší certifikát GlobalSign. Okrem štandardných funkcií s certifikátmi overovania domény, DomainSSL má niekoľko výhod, vrátane technológie SGC, ochrany domény s www. a bez certifikátu, používanie neobmedzeného počet serverov, ktoré môžu byť obsiahnuté v certifikovaných lokálnych doménach, atď.

Cena: 179€

GlobalSign OrganizationSSL

Stredná trieda úrovni SSL certifikáty GlobalSign, čo je najmodernejší SSL certifikát s overením spoločnosti, ktorý je na trhu k dispozícii. Tento certifikát SSL obsahuje informácie o spoločnosti, ktorá vlastní názov domény a ponúka všetky výhody certifikátov GlobalSign.

Cena: 269€

GlobalSign ExtendedSSL

Extended Validation SSL (EV SSL) ihneď informuje vašich zákazníkov, že používate najvyššiu úroveň zabezpečenia SSL ktorá je dostupná. Tým, že sa adresný riadok zmení na zelený a uvádzajúc návštevníkom názov vašej firmy, SSL certifikát poskytuje vyššiu mieru dôvery a istoty než len štandardý nie EV padlock. Vyššia dôvera znamená väčšiu istotu vo vaše webové stránky a väčšia istota znamená, že sa viac návštevníkov zmení na zákazníkov.

Cena: 679€

GlobalSign DomainSSL Wildcard

Jeden certifikát od GlobalSign na zabezpečenie neobmedzeného počtu subdomén. Zvolením možnosti Wildcard SSL, ušetríte čas, administratívne záležitosti a peniaze. Zvyčajne je štandardný SSL certifikát vydaný len na jeden plne kvalifikovaný názov domény, čo znamená, že môže byť použitý len na presnú doménu (vrátane sub-domény), na ktorú bol vydaný. S možnosťou aktivácie Wildcard SSL sa dá toto obmedzenie ľahko obísť získaním SSL certifikátu *.domain.com.

Cena: 629€

GlobalSign OrganizationSSL Wildcard

Stredná trieda SSL certifikátu od GlobalSign ktorá je najvyspelejšiu spoločnosťou overovania certifikátov na trhu. Zvolením možnosti Wildcard SSL, ušetríte čas, administratívne záležitosti a peniaze. Zvyčajne je štandardný SSL certifikát vydaný len na jeden plne kvalifikovaný názov domény, čo znamená, že môže byť použitý len na presnú doménu (vrátane sub-domény), na ktorú bol vydaný. S možnosťou aktivácie Wildcard SSL sa dá toto obmedzenie ľahko obísť získaním SSL certifikátu *.domain.com.

Cena: 719€